Informacja medyczna: (54) 416 41 00
Rezerwacja pobytu: (54) 416 41 00

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczestsze pytania, jakie zadają nam nasi Pacjenci. Jeśli masz pytanie, na które nie widzisz odpowiedzi – skontaktuj się z nami.

Czy mój przypadek nadaje się do rehabilitacji?

Aby odpowiedzieć na to pytanie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz konsultant zada najważniejsze pytania, pomoże również dobrać odpowiednią formę zajęć lub zaproponuje konkretny program rehabilitacji.

Jak przygotować się do przyjazdu?

Prosimy zabrać ze sobą posiadaną dokumentację medyczną (wyniki badań RTG, MRI, CT itp.), jak również strój sportowy niezbędny do wykonywania ćwiczeń. Strukturalna Praca z Ciałem wymaga, aby Pacjent ubrany był w wygodną i komfortową bieliznę, wymaga tego rodzaj pracy podczas której, terapeuta bezpośrednio dotyka ciała Pacjenta w celu pozbycia się występujących ograniczeń ruchomości.

Czy zabieg Strukturalnej Pracy z Ciałem jest bolesny?

Zabieg momentami odbywa się na pograniczu bólu, jednak intensywność odczuć Pacjenta musi pozwalać na swobodny oddech oraz rozluźnienie ciała. Tylko takie warunki stwarzają możliwość efektywnej pracy. Przez cały czas trwania zabiegu Terapeuta komunikuje się z Pacjentem, dzięki czemu indywidualna granica komfortu nigdy nie jest przekraczana.

Czego mogę się spodziewać po zakończeniu sesji/rehabilitacji?

Po zakończeniu sesji/procesu rehabilitacji każdy Pacjent otrzymuje: indywidualne zalecenia do zastosowania w domu, komplet dokumentacji medycznej z przebiegu procesu rehabilitacji oraz dostęp do darmowych konsultacji.

Jak rozpocząć proces rehabilitacji?

Proces rehabilitacji można rozpocząć dwojako: poprzez skierowanie od lekarza specjalisty albo poprzez kontakt z koordynatorem medycznym Kliniki. Bez względu na wybraną formę kontaktu pierwszy przyjazd odbędzie się w ramach pakietu intro, po zakończeniu, którego Pacjent poznaje szczegółowy plan procesu rehabilitacji.

Skontaktuj się z nami: 54 416 43 36

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz dokonać rezerwacji? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza poniżej:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres Email (wymagany)

Numer telefonu

Wiadomość