Informacja medyczna: 54 416 43 36 lub 604 526 823
Rezerwacja pobytu: 54 416 43 63

Kinezyterapia to prowadzone pod okiem terapeuty, indywidualnie dostosowane do możliwości oraz potrzeb pacjenta ćwiczenia lecznicze.

Ich głównym zadaniem jest zmniejszenie i profilaktyka dolegliwości układu ruchu. W zależności od konkretnej sytuacji mogą stanowić podstawowy środek terapeutyczny lub uzupełnienie pozostałych zabiegów leczniczych.

Jest to także nauka autoterapii, czyli samodzielnego wykonywania ćwiczeń w warunkach domowych, w celu zapobiegania nawrotom dolegliwości.

Opinie o klinice i rehabilitacji

Jolanta

Sympatycznie, miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Praca z terapeutami w moim przypadku przełożyła się na zmniejszenie, a nawet zlikwidowanie bólu i znaczną poprawę mojego stanu zdrowia. Od ostatniej wizyty z każdym dniem obserwuję zmiany na lepsze, dzięki zadanym przez Panów terapeutów zestawom ćwiczeń, które oczywiście sumiennie wykonuję. To super uczucie mieć świadomość, że są TU LUDZIE, KTÓRZY ZAWSZE POMOGĄ. Bardzo dziękuję WSZYSTKIM. Niezmiernie wdzięczna pacjentka.

Emilia

Na początku byłam sceptycznie nastawiona co do rehabilitacji, ale po kilku zabiegach stwierdziłam, że naprawdę było warto. Było ciężko, ale teraz zaczynam biegać, grać – a tego brakowało. Obsługa hotelu jak i rehabilitanci na jak najwyższym poziomie. 10/10 punktów.

Bogdan

Bardzo dobrze czuję się w hotelu Villa Park, miła i profesjonalna obsługa pracowników – szczególnie pani Aleksandra M. z Recepcji SPA jest fantastyczna oraz pan Marek z restauracji. Zabiegi mi pomogły, fajna atmosfera, dobre jedzenie.

Katarzyna

Wspaniały pobyt na turnusie detoksykacyjnym. Cudowna strefa spa, intensywny program, profesjonalizm. Profesjonalna opieka w strefie spa oraz doskonali terapeuci manualni. A przede wszystkim wyjątkowa opieka Pani Agnieszki – dietetyka.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej. Telefon: 54 416 43 36, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

W czym się specjalizujemy?

Przewlekłe stany bólowe

Rehabilitacja przed i pooperacyjna

Dysfunkcje narządu ruchu

Rehabilitacja prewencyjna

Nasze Pakiety Specjalne

Wybierz jeden z pakietów rehabilitacyjnych lub ofertę turnusu Dieta i Zdrowie Masz pytania? Zadzwoń: tel. 54 416 43 36
Pakiet Rehabilitacyjny Basic

Rehabilitacja

Trzy kompleksowe programy terapeutyczne
Różniące się ilością modułów

Szczegóły i ceny

Turnus Dieta i Zdrowie

6-dniowe turnusy oczyszczające.
Połączenie diety i ruchu.

Szczegóły i ceny

Skontaktuj się z nami: 54 416 43 36

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz dokonać rezerwacji? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza poniżej:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres Email (wymagany)

Numer telefonu

Wiadomość