Informacja medyczna: (54) 416 43 36
Rezerwacja pobytu: (54) 416 43 36

Dlaczego warto nam zaufać?

Zespół wybitnych specjalistów

Jesteś pod opieką terapeutów Strukturalnie Pracujących z Ciałem (Structural Bodyworkers). To potwierdzona opiniami gwarancja rehabilitacji na najwyższym europejskim poziomie.
Poznaj nasz zespół »

Rozbudowany program zajęć

Od konsultacji, przez badania i analizę wyników aż do konkretnego harmonogramu i realizacji zajęć. Zobacz jak wygląda przykładowy scenariusz rehabilitacji w Klinice Villa Park »

Świetne opinie

Opinie i rekomendacje to najlepszy dowód na to, że warto powierzyć swoje zdrowie specjalistom Kliniki Villa Park. Na bieżąco publikujemy opinie na naszej stronie internetowej.
Przeczytaj opinie »

Zdajemy sobie sprawę, że najlepszą rekomendacją świadczonych usług
są opinie dotychczasowych pacjentów. Oto one.

Iwona, czerwiec 2021

Pobyt w Klinice to nie tylko fachowa pomoc, ale też super relaks i wypoczynek w pięknym hotelu. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i korzystamy każdej wiosny i jesieni.

Katarzyna, lipiec 2021

Terapeuci Kliniki uchronili mnie przed trudną operacją. Odzyskałam komfort poruszania się, moja sylwetka się wyprostowała, a nocne dolegliwości bólowe to już przeszłość. Polecam szczególnie terapie KMI i masaż powięziowy w wodzie – działa cuda!

Dariusz i Karolina, czerwiec 2021

Serdecznie polecam wszystkim, którzy zaniedbali troskę o swoje zdrowie. Odzyskałem pełną ruchomość w ręku, zapomniałem o bólach w dolnych częściach kręgosłupa, nauczyłem się dbać o siebie także między pobytami. Do tego żona miała super wypoczynek w hotelu! Polecamy!

Jolanta

Sympatycznie, miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Praca z terapeutami w moim przypadku przełożyła się na zmniejszenie, a nawet zlikwidowanie bólu i znaczną poprawę mojego stanu zdrowia. Od ostatniej wizyty z każdym dniem obserwuję zmiany na lepsze, dzięki zadanym przez Panów terapeutów zestawom ćwiczeń, które oczywiście sumiennie wykonuję.

Zobacz video

Nasi partnerzy

Poznaj partnerów Kliniki Villa Park. To renomowane jednostki medyczne
– zarówno placówki prywatne, jak i uniwersyteckie.

Hifu Clinic – Centrum Leczenia Raka Prostaty
www.hifu.pl

Vedi Clinic – Centrum Leczenia Raka Prostaty
www.klinikadlamezczyzn.pl

Ameds – Centrum Medyczne
www.ameds.pl

Centrum Medyczne Bieńskowski
www.wbienkowski.pl

Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum
im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
www.cm.umk.pl

Uniwersytet Szczeciński
www.usz.edu.pl

Civis Vita – Centrum Medyczne
www.civisvita.pl

Skontaktuj się z nami: 54 416 43 36