Informacja medyczna: (54) 416 41 00
Rezerwacja pobytu: (54) 416 41 00

Zdajemy sobie sprawę, że najlepszą rekomendacją świadczonych usług
są opinie dotychczasowych pacjentów. Oto one.

Jolanta

Jak oceniam rehabilitację i klinikę? Sympatycznie, miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Praca z terapeutami w moim przypadku przełożyła się na zmniejszenie, a nawet zlikwidowanie bólu i znaczną poprawę mojego stanu zdrowia. Od ostatniej wizyty z każdym dniem obserwuję zmiany na lepsze, dzięki zadanym przez Panów terapeutów zestawom ćwiczeń, które oczywiście sumiennie wykonuję. To super uczucie mieć świadomość, że są TU LUDZIE, KTÓRZY ZAWSZE POMOGĄ. Bardzo dziękuję WSZYSTKIM.

Emilia

Jak oceniam rehabilitację i klinikę? Na początku byłam sceptycznie nastawiona do rehabilitacji, ale po kilku zabiegach stwierdziłam, że naprawdę było warto. Było ciężko – ból straszny – ale teraz zaczynam biegać, grać, a tego brakowało. Obłucha hotelu jak i rehabilitanci na najwyższym poziomie, 10/10 punktów. Mogę polecić Klinikę VillaPark. Pozdrawiam 🙂

Bogdan

Jak oceniam rehabilitację i klinikę? Bardzo dobrze czuję się w hotelu Villa Park, miła i profesjonalna obsługa pracowników – szczególnie pani Aleksandra z Recepcji SPA jest fantastyczna oraz pan Marek z restauracji. Zabiegi mi pomogły, fajna atmosfera, dobre jedzenie.

Skontaktuj się z nami: 54 416 43 36

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz dokonać rezerwacji? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza poniżej:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres Email (wymagany)

Numer telefonu

Wiadomość